طراحی سایت ویژه شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی

طراحی سایت ویژه شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی


در دنیای امروز که تمامی سرویس های آنلاین با زندگی هایمان توأمان شده دیگر امکان نادیده گرفتن سرویس های تحت وب امکان پذیر نمی باشد. برای حضور در نمایشگاه ها بین المللی هزینه های بابت غرفه سازی و کاتالوگ همیشه انجام میشه اما نادیده گرفتن سرویس آنلاین تحت وب سایت انکار ناپذیره طراحی وب سایت برای شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی یک امکان بسیار ویژه می باشد. با یک بررسی منطقی متوجه می شوید که تمامی مخارج بابت حضور در نمایشگاه بین المللی که به شرح زیر می باشد :

  1. طراحی غرفه
  2. ساخت غرفه
  3. طراحی کارت ویزیت
  4. هزینه چاپ کارت ویزیت
  5. هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ


این موارد در واقع بخشی از هزینه های می باشد که یک مجموعه جهت حضور موثمرثمرش در نمایشگاه بین المللی باید انجام دهد شما تصور کنید تمامی این موارد رو انجام دهید و بر روی کارت ویزیت و کاتالوگ خود هیچ آدرسی بابت وب سایت خود نداشته باشید. عملا شما در این نمایشگاه با وجود رقبا حذف خواهید شد.


چرا برای حضور در نمایشگاه باید وب سایت مناسب طراحی کرد ؟


ما در کنار شما هستیم تا به تمامی این سئوالات پاسخ بدیم یک مثال بسیار ساده !
برای معرفی تمامی محصولات خود چند صفحه کاتالوگ نیاز دارید ؟ این رو هم در نظر بگیرید که باید تمامی موارد مدل ها رو توضیح دهید و آیا هزینه های این طراحی برای حضور در نمایشگاه بین المللی برای تایم نسبتا کوتاه منطقی هست ؟
بهتر نیست باتوجه به این شرایطی که ما تمام بیزینس های خود را بر روی سیستم های دیجیتال چک میکنیم شما هم محصولات خود را بر روی این بستر ارائه بدین !
دفتر کار شما بصورت فیزیکی شاید امکان حضور چنصد هزار نفر در لحظه رو قطعا نخواهد داشت مشتریان شما آنلاین هستن و نیازی به حضور فیزیکی در محل شرکت شما رو ندارند و این بهترین فرصت هست که به توانید به راحتی تمامی محصولات خود را داخل وب سایت ارائه بدین .
مسئله مهم همینجاس که بازدید کنندگان ازغرفه شما بعد از این که تمامی کاتالوگ های شما رو بررسی کردند به سایت شما مراجعه میکنند خب بجای این که انرژی همکار شما گرفته بشه در نمایشگاه بین المللی که بسیار تایم فشرده ای داره تمام آن چیزی که میخواهید ارائه بدین را در اختیار مشتریان قرار دادین ، خیلی خوبه نظر شما چیه ؟!


طراحی وب سایت ویژه شرکتی که در نمایشگاه بین المللی حضور دارد باید چگونه باشد ؟


در این بخش تمامی مواردی که باید رعایت شود رو عنوان میکنیم به شرح زیر :
1- طراحی ساده و شکیل
طراحی سایت ویژه شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی باید بسیار شکیل و ساده باشد که کاربر به راحتی بتواند تمامی خدمات و محصولات را مطالعه کند.


2- بارگذاری سریع
طراحی سایت ویژه شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی باید به گونه ای باشد که سریع ترین شکل ممکن تمامی موارد سایت بارگذاری شود این باعث میشود که کاربران مشتریان شما بسیار خشنود شوند. در نظر داشته باشید که همیشه از رقبای خود سریع تر باشید.

3- مناسب بهینه سازی 
طراحی سایت ویژه شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی باید تمامی موارد مهم از جمله مناسب جهت بهینه سازی گوگل در واقع (seo friendly ) باشد. این مورد بسیار مهمه تمامی مشتریان شما در گوگل حضور دارند و نیاز های خود که محصولات و خدمات شما هستش را جستجو میکنند اگر وب سایت شما در راس نتیجه این جستجو باشد شرایط ایده آل برای کسب و کار شما فراهم می شود.

رعایت تمامی این مواردی که خدمت شما توضیح داده شد جز ارکان اصلی طراحی وب سایت ویژه شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی می باشد.


ماندگاری در ذهن مشتریان به واسطه وب سایت


هدف شما فقط فروش و ارائه خدمات نباید باشد تمامی کارشناسان در امر بیزینس به این مورد تاکیید دارند که شما باید در ذهن مشتری خود بمانید این مسئله ایده آل یک مجموعه هست که برای مشتریان خود خاطره خوبی بشمار بیاید
آیا میدانیستید که حتی بعد از بازدید از وب سایتتون توسط مشتریان میتونه این حس رو درونشان بوجود بیاورد اگر طراحی سایت شما به خوبی انجام شود به گونه ای که ارائه محصولات و خدمات شما تحت یک مشاوره بسیار جامع و کامل باشد حتی نتیجه و تاثیر بیشتری از مکالمه رودرو در غرفه نمایشگاه بین المللی خواهد داشت.


غرفه همیشگی شما در دنیای دیجیتال


در اول مقاله برای شما توضیح دادیم که چقدر طراحی یک غرفه برای شما هزینه به بار می آورد و تمامی موارد که باید انجام دهید


اما مسئله مهم اینه که حضور در نمایشگاه بسیار فشرده و تایم بسیار کوتاهی خواهد بود در ادامه روند زندگی کسب و کار شما چه گونه جلو خواهد رفت پلن شما برای معرفی به مشتریان خود چه گونه است ؟
با طراحی وب سایت خود را برای حضور دائمی در دنیای دیجیتال آماده کنید، اگر وب سایت را غرفه نمایشگاه بین المللی قلمداد کنید دیگر نگران تایم انقضا نخواهید بود و حتی دیگر نگران فضای محدود هم نخواهید بود پس بهتر است که با حضور در دنیای دیجیتال به واسطه طراحی وب سایت قبل از حضور در نمایشگاه بین المللی از رقبای خود پیشی بگیرید.

 

هزینه و قیمت طراحی سایت نمایشگاهی حرفه ای

جهت اطلاع از هزینه و قیمت طراحی سایت نمایشگاهی به قسمت درخواست فرم مراجعه نمایید.

فروش ویلا در سهیلیه کرج

فرار از معظلات شهرنشینی

طراحی سایت ویژه شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی

سایت ,نمایشگاه ,طراحی ,المللی ,تمامی ,وب ,بین المللی ,نمایشگاه بین ,وب سایت ,در نمایشگاه ,سایت ویژه ,شرکت کنندگان نمایشگاه ,باید تمامی موارد ,نادیده گرفتن سرویس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

صلاة آدینه ی تویسرکان gjmgjm السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها همسفران پروین اعتصامی صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ↩ یه پیج خاص و جالب ♀♀ توسعه فرهنگ برد برد اوج آرامش دانلود بازی اندروید و کامپیوتر با حجم فوق فشرده کباب پز تابشی محصول شرکت مهر تابش استیلا